HİZMETLERİMİZ

Nem Kurutma Hizmetimiz

Nem Kurutma hizmetimiz ile tanışmadan önce bulunduğunuz ortamın neminin kurutma işlemini hangi şartlarda bizlere yaptırmanız gerektiğini sizlere anlatmak istiyoruz. İlk olarak nem kurutma cihazını nerede kullanacağınız oldukça önemlidir. Temin edeceğiniz nem kurutma cihazının fonksiyonu birden fazla olmalıdır. Çok fonksiyonlu cihazlar daha verimli şekilde çalışarak sizlere daha kaliteli hizmet sunmaktadır. Nem alma cihazlarını kiralık olarak temin etmek veya satın olarak almak istiyorsanız her iki şekilde de performansının yüksek olması sizlerin yararına olacaktır. Günlük yaşantımızda çoğu kez karşımıza çıkıp bizleri olduğumuz yerden uzaklaştırıp, başka yerlere gitmemize sebep olan en büyük nedenlerden biri nemdir.

Beton Kurutma Hizmetimiz

Beton kurutma cihazları ile betonun, harcın içerisinde bulunan nemi dışarı kusturarak kurutma işlemi yapabilirsiniz. Isıtma cihazları ile sıcak hava vurularak yapılan kurutma işleminde yalnızca betonun ön yüzeyinde bulunan kabuğu kurutabilirsiniz. Betonun içinde bulunan nemi ve ıslaklığı zemine hapsetmiş olursunuz ve bu nem zamanla kendisini dışarı atmaya çalışacaktır. Dışarı atma işlemi tamamlandığında boyalarınız kabaracak ve rutubet oluşumu başlayacaktır. Bunun önüne geçebilmek için beton kurutma cihazları ile ortamdaki nem değerini düşürmeniz ve %100 kuruma sağlamanız gerekmektedir.

Şap Kurutma Hizmetimiz

Islak şap kurutma işlemi genel olarak inşaat sektöründe yararlanılan hizmetlerden biridir. Bu işlem profesyonel kişiler tarafından yapılan ve zeminlerin çok hızlı bir şekilde kurumasına yardımcı olan bir zemin kurutma yöntemidir. İnşaat ortamlarında ıslak şap zeminlerin kuruması oldukça uzun sürüyor. Ancak bu konuda firmamız profesyonel hizmet kalitesi ile bu zeminlerin çok daha hızlı şekilde kurumasına destek veriyor. Kurutma cihazı yardımı ile ıslak şap zeminlerin kuruması daha kısa sürüyor ve bu şekilde inşaatlarda yapılan işlerin hızlandırılmasına olanak tanınıyor. Şap kurutma işlemi sonrasında bir gün beklemek gerekiyor ve sonrasında işe kalındığı yerden devam edilebiliyor.

Alçı/Sıva Kurutma Hizmetimiz

İnşaat ve maden sektörlerinde ağırlıklı olarak kullanılan alçı ve sıva kurutma hizmetini yerli üretim cihazlarımızla profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.İnşaat sektöründe kullanılan cihazların hepsini kurutma özelliği olduğuna dikkat etmelisiniz. Çünkü binaların ve diğer yapıların yapım aşamasında sağlam olması ve bu şekilde yapının tamamlanabilmesi için kullanılacak her malzemenin ve uygulanacak her aşamanın kuru olarak kademeli şekilde ilerlemesi gerekmektedir.Alçı kurutma fırınlarının sizlere sağladığı en büyük avantajlardan birisi de sizlere kazandırdığı zamandır. Islanan veya nemden kolaylıkla etkilenebilecek bu tarz malzemelerin şantiye gibi açık veya yarı açık alanlarda kuruması her zaman mümkün olmayabilir.

Epoksi Kurutma Hizmetimiz

Epoksi uygulanan zeminin önce ve sonra değerlendirilmesi çok önemlidir. Eğer bu değerlere dikkat edilmezse uygulanan epoksinin tahminin altında bir ömrü olacaktır. Epoksi uygulaması yapılmadan önce ne gibi işlem yapmalıyız sorusunun cevabına aslında yukarıda az da olsa değindik. Epoksi uygulamasının yapılmadan önce mutlaka ama mutlaka nem kontrolü yapılması gerekmektedir. Eğer olması gereken nemin üzerinde bir nem tespit edilirse epoksi uygulanacak yüzeye yapışmayacaktır hem vaktinizi hem de naktinizi kaybedeceğinizi söyleyebiliriz. Sizlere önerimiz bu işleme başlamadan önce mutlaka danışmanlarımızdan yardım isteyiniz ve gerekirse mutlaka epoksi nem kurutma cihazlarımızdan kullanınız. Eğer nem alma işlemini uygulatırsanız epoksiniz uzun süreli dayanıklı olacaktır.

İnşaat Kurutma Hizmetimiz

İnşaat Kurutma hizmetinde iş makinelerinin en çok kullanıldığı alanlar genellikle inşaat alanları olduğunu söyleyebiliriz. İşinde öncü olan inşaat firmalarının binaları nasıl bu kadar çabuk diktiğini hiç düşündünüz mü? Koskoca yapılar alış veriş merkezleri ya da çok katlı binalar nasıl bu kadar çabuk dikilebiliyor. Cevabı aslında çok basit inşaatı yaparken betonu kurutarak… İnşaat nasıl kurutulur diye aklımıza bir soru gelmiyor değil. Eskiden bir bina yapılacaksa yaz ayları tercih edilir yaz geldi mi her yerde yükselen binaları görürdük bu işin kışın yapılamayacağını düşünürdük. Evet aslında yazın inşaatın kuruması daha kolay fakat yine de bir bekleme süresi olurdu. İşinde öncü olan inşaat firmaları her mevsimde nasıl inşaata devam edebiliyorlar? Bu sorunun cevabı da inşaatın çabuk kurumasına bağlayabiliriz.

Ozonla Koku Giderme Hizmetimiz

Ozonla temizlikte büyük ölçüde hayatımızda yerini almaya başlamıştır. Ozonlu temizlik sırasında genellikle iki aşamalı bir işlem gereklidir. Yüzeyler temizlenir ve biyo-filmler sıcak su veya temizleme adımıyla çıkarılır. Daha sonra tüm bakterileri, virüsleri, mantarları ve sporları yok eden yüzeyi sterilize etmek için ozon kullanılır. Ozon kullanımından sonra başka bir temizlik aşaması gerekli değildir. Aslında, ozonun yüzeyde hiçbir kalıntı bırakmayacağından, ozondan sonra durulama aşamasına gerek yoktur. Bu, temizlik süresini ve su kullanım maliyetlerini düşürebilir. Kısacası ozon günlük yaşantımızda 1997 yılından itibaren sıklıkla karşılaştığımız bir uygulamadır. Havayı temizler kötü kokuları giderir dezenfektasyon olarak kullanılır ürünlerin ömrünü ileriye taşır küf kokularında bile etkilidir. Sizde bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız teknik ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Şantiye Kurutma Hizmetimiz

Tüm şantiye alanlarına şantiye kurutma işlemi uygulanmalıdır. Bunun başlıca en önemli sebebi ise şantiyede bulunan malzemelerin korunmasıdır. Şantiye kurutma cihazı kullanılan alanlarda malzemelerinizi daha sağlıklı saklayabilirsiniz böylece hem inşaatınız daha sağlam olup hem de malzemeden yana kayıp yaşamazsınız. Şantiyenizi kurutmak için kurutma cihazlarını kullanmak istemezseniz bir yol daha var. Bu yol doğal olarak kurumaya bırakmak olacaktır. Fakat böyle bir yola girdiğinizde kardan çok zarara uğrayacağınızı üzülerek söylemeliyiz. Nasıl mı tabi ki malzemeleriniz neme dayanıklı olmadığından içten içe çürüme ve küflenmeye maruz kalacaktır. O zaman şantiye kurutma işlemi inşaatınızın başlamasından sonlanıncaya kadar büyük bir yer taşıdığından kesinlikle yapılması gerektiğini söyleyebiliyoruz.

Hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz kiralayabilirsiniz.
Bize ulaşın sorununuzu tespit edip , çözüme kavuşturalım.